Otomatik Fotoselli Kapı Sistemleri

Otomatik Fotoselli Kapı Sistemleri

Genel kullanımı cam olan bu kapılar paslanmaz çelikten krom çerçeveli olarak mal edilirler. Kolay geçiş özelliği ile oldukça revaçtadırlar. Kapının açılması için hiç bir fiziksel güce ihtiyaç duymazlar. Fotoselli kapılar kullanım kolaylığının yanı sıra mekana estetik güzellik katarlar.

Bütün mimari tasarımlara uyum gösterirler. Ayrıca mekan için sıcaklık veya soğukluk derecesinin de korurlar. Böylece ısıtma veya soğutma giderlerinde fayda gösterir.

Giriş ve çıkış yoğun olduğu mekanlarda yoğun çalışmalarda bile sessiz ve düzenli olarak çalışabilir.

izmir otomatik fotoselli kapı sistemleri,deniz kepenk, fotoselli kapı

Otomatik Fotoselli Kapıların Avantajları

Otomatik fotoselli  kapılar, yaya trafiğinin yoğun olduğu mekanlara hızlı giriş-çıkış sağlamak için tercih edilen en yaygın otomatik kapı sistemidir. Genellikle otel, hastane, banka, market, iş merkezi, alışveriş merkezi ve mağazalarda kullanılır. Otomatik fotoselli kapılar estetik görünümü, çalışma hızı ve uzun ömrü nedeniyle günlük hayatınızda aktif olarak karşılaşabileceğimiz en yaygın otomatik kapı sistemidir. Otomatik fotoselli kapıların en büyük avantajı ise enerji tasarrufu sağlamasıdır. İşletmenizin ısı kaybını önleyerek kışın soğuktan, yazın ise sıcaktan korunmasını sağlayarak iç ortam havasını korumaktadır.

Fotoselli Otomatik Kapılar, tasarımına dahil fitil ve fırça parçalar sayesinde ortamı toz ve dış etkilerden korur. Acil durumlarda kolaylıkla manuel olarak kontrol edilebilir.

Otomatik Fotoselli Kapılar kullanılacağı alana ve gerekli güvenlik seviyesine göre parmak izi okuyucu, kartlı geçiş sistemi ve manuel kontrol butonu gibi geçiş sistemleriyle kolaylıkla entegre edilebilir

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart